oeko
qëndrojnë
iso
Printim pëlhure me porosi
Printim pëlhure me porosi
Printim pëlhure me porosi
Pëlhurë e punuar me shtiza
Pëlhurë e punuar me shtiza
Laboratori i dizajnit të pëlhurave
Laboratori i dizajnit të pëlhurave
Laboratori i dizajnit të veshjeve
Laboratori i dizajnit të veshjeve
skedar_18

Kush jemi ne?

KALO, me qendër në provincën Fujian, është një ndërmarrje moderne e zinxhirit të furnizuesve të tekstilit që integron Kërkim dhe Zhvillim, prodhim dhe tregtim.Pëlhurat dhe veshjet e thurura në modë dhe të teknologjisë së lartë janë produktet tona kryesore.

KALO është e specializuar në R&D, prodhim dhe marketing për shumë lloje të pëlhurave të thurura për rroba banje, veshje joga, veshje aktive, veshje sportive, këpucë etj.

+
Vendet eksportuese

Zona e fabrikës

+
Punonjësit e ndërmarrjes

+
Partner
Eksploroni

Produktet

Poliestër elastik i ricikluar me shtrirje me katër drejtime Tri...

78% najlon 22% material elastik me teksturë me brinjë...

Pëlhurë rrjetë jacquard poliestër 3D najlon për këmbë...

Pëlhurë Shtresë me peshë të rëndë Jacquard thurur

80% Najlon 20% Spandex i krehur Nude Feeling Inter...

Pëlhurë me rrjetë elastike elastike me najlon elastik

40140 Poliamid Elastane me shtrirje 4-kahëshe, më jep fuqi...

Triko me rrjetë shtrirjeje me katër drejtime poliestër, material elastik

Shiko më shumë
skedar_32
skedar_33
skedar_34
skedar_35
skedar_36
skedar_37
Për të brendshme
Për të brendshme
Për veshje noti
Për veshje noti
Për veshje në modë
Për veshje aktive
Për veshje të rastësishme
Për veshje të rastësishme
Për veshje në modë
Për veshje në modë

Çfarë na bën të ndryshëm?

Angazhimi ndaj Cilësisë

Angazhimi ndaj Cilësisë

Mbikëqyrësit e kontrollit të cilësisë janë rreth linjave të prodhimit për të monitoruar cilësinë dhe pëlhurat inspektohen 100% përpara dërgesës.Nëse kërkohet, pëlhurat mund të testohen edhe nga një palë e tretë.

Shpërndarje në kohë

Shpërndarje në kohë

Për shkak të bashkëpunimit intensiv me fabrikat, sistemit të menaxhimit dhe reputacionit të mirë të pagesave, ne jemi në gjendje të plotësojmë lloje të ndryshme nevojash dhe të dorëzojmë mallrat në kohë.

Reagimi i menjëhershëm

Reagimi i menjëhershëm

Ne ofrojmë shërbimin më të mirë për të gjitha porositë.Përgjegjësia është një nga vlerat tona kryesore.Ne veprojmë me efikasitet dhe fleksibilitet dhe përkushtohemi për të reaguar menjëherë ndaj problemit.

Forca e R&D

Forca e R&D

Inxhinierët e aftë garantojnë më shumë produkte të reja të lëshuara dhe reagim të shpejtë ndaj kërkesave të veçanta të klientit.

Zinxhiri i furnizimit

Zinxhiri i furnizimit

Industria e tekstilit Fujian është një nga liderët në zinxhirin global të furnizimit të tekstilit.Ne kemi këmbëngulur për të mbajtur të gjithë procesin e prodhimit në Jinjiang për kontroll efikas të cilësisë.Për më tepër, ne mund të ishim gjithmonë në përputhje me përpjekjet e tregut për inovacion.

hz
foto_4
pic_0
foto_1
foto_2
foto_3

Partnerët tanë

Lajmet e fundit

Fujian Shined Textile Technology Co., Ltd. shkëlqen në ekspozitën SOURCING AT MAGIC në Las Vegas nga 19-21 GUSHT 2024, duke pritur me padurim kapitullin e ndritshëm në të ardhmen

Fujian Shined Textile Technology Co., Ltd. shkëlqen në ekspozitën SOURCING AT MAGIC në Las Veg...

LEXO MË SHUMË
2024 Ekspozita Intertekstile e Shanghait 6, Mars-8, Mar

2024 Ekspozita Intertekstile e Shanghait 6, Mars-8, Mar

LEXO MË SHUMË
Prezantimi i KALO: Ngritni praktikën tuaj të yogës me pëlhurën tonë revolucionare të veshjeve yoga!

Prezantimi i KALO: Ngritni praktikën tuaj të yogës me pëlhurën tonë revolucionare të veshjeve yoga!

LEXO MË SHUMË
Kulmi i modës!Veshje dopamine evropiane dhe amerikane: e papërmbajtshme!

Kulmi i modës!Veshje dopamine evropiane dhe amerikane: e papërmbajtshme!

LEXO MË SHUMË
Burime në Magic

Burime në Magic

LEXO MË SHUMË